Jak zaoszczędzić £1000?

Zapisz się na Newsletter i wyślemy
Ci wiadomości mailem

Czytano 390 razy
  • Darmowy kurs angielskiego UK

Czy wasz lokalny college oraganizuje jakies darmowe kursy angielskiego dla cudzoziemcow? Cos mi sie obilo o uszy, czy takie kursy sa w kazdym wiekszym miescie?

6 miesięcy temu Odpowiedz
    Joker
  • Odp: Darmowy kurs angielskiego UK

u mnie w Worcester rzeczywiście jest taki darmowy kurs ale trudno mi powiedzieć czy jest w każdym miejscu. Najlepiej przejdź sie do koledżu :) i zapytaj...

5 miesięcy temu Odpowiedz
    Pawel_google_
  • Odp: Darmowy kurs angielskiego UK

Hej, to chyba zalezy od koledzu w danym miescie. U mnie w Chester jeszcze do niedawna byl za darmo, ale z racji tego, ze wielu Polakow sie zapisalo, zajelo miejsca i nie chodzilo na zajecia to zrobili taki kurs za oplata. Pamietam, ze jak chodzilam z dzieckiem do children centre to zrobili taki kurs darmowy dla mam zarejestrowanych w tymze osrodku, raz w tygodniu 2 godziny, gdzie dzieci zostawialo sie w sali obok pod opieka i mozna sie bylo skoncentrowac tylko na nauce. Chyba tez zalezy od lokalnego councilu czy przeznacza pieniadze na cos takiego?
    Najlepiej isc do koledzu zapytac, moze jeszcze w glownej bibliotece, bo tez o takich rzeczach wiedza i sprobowac poszukac na google, pozdrawiam

5 miesięcy temu Odpowiedz
    Img_20140306_002607

Zaloguj się aby dodawać posty na forum | Zarejestruj się

Jak oszczędzić w UK £1000?

Wysyłka wprost na Twoją skrzynkę mailową